Logo ua

Заснований за підтримки посольства Індії в Україні

Центр Індійської культури

сприяння та підтримка загальнокультурних проектів *

Girl dance
Girl dance 2

Індійський культурний центр

Індійський культурний центр був створений в 2017 році ініціативною групою шанувальників індійської культури за сприянням посольства Індії в Україні та особистою підтримкою посла Індії в Україні пана Маноджа К. Бхарті з метою популяризації культурних традицій, філософії та мистецтв Індії серед мультинаціональних верств населення України. Віримо, що створення Центру є важливим кроком у напрямку активного розвитку Індійсько-Українських культурних відносин, а також для об’єднання усіх шанувальників різнобарвної індійської культури на одній платформі. На сайті Центру представлені всі члени товариства, які займаються розповсюдженням індійської культури в Україні, розклад роботи курсів та занять, анонси культурних заходів по всій Україні, електронна Бібліотека Посольства Індії в Україні, а також архівні матеріали.

Ласкаво просимо!

Манодж К. Бхарти

Пан Манодж Кумар Бхарті, Посол Індії в Україні, з 1988 року знаходиться на індійській дипломатичній службі.

Народився пан Манодж Бхарті 19 лютого 1963 року, навчався у престижній школі-пансіоні «Нетархат» біля м.Ранчі в штаті Джаркханд. Після цього він вступив до провідного технологічного інституту Індії, IIT у Канпурі та отримав ступінь бакалавра технічних наук в галузі електротехніки в 1985 році.

Після вступу до індійської дипломатичної служби пан Манодж Бхарті працював в посольствах Індії в Тегерані, Гаазі, Катманду, Анкарі та Янгоні. Він також служив у Міністерстві торгівлі та в уряді Індії. Також він працював у Міністерстві закордонних справ Нью-Делі та очолював відділ електронного урядування та інформаційних технологій. Перш ніж приїхати до Києва в якості посла Республіки Індія в Україні у вересні 2015 року, він працював послом Індії в Білорусі з травня 2011 року по вересень 2015 року.

Пан Манодж Бхарті володіє багатьма мовами - як індійськими так і міжнародними, серед яких гінді, англійська, перська, непальська, санскрит, урду та бенгальська. До його захоплень можна віднести книги, музику, гру у брідж та гольф. Його інші інтереси пов'язані з індійською філософією, новими відкриттями в області фізики та астрономії. Посол Бхарті одружений з пані Анамікою Бхарті – колишнім старшим офіцером уряду Індії, мистецтвознавцем та вчителем. У них є двоє синів Ос та Аман.

Перебуваючи на посаді посла Індії в Україні, пан Манадж Кумар Бхарті докладає величезних зусиль у напрямку розвитку економічних та культурних відносин між Індією та Украіною.

Читати повністю